Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium günde 99 TL'ye ev sahibi yapıyor

Babacan Holding'in Esenyurt'ta inşa ettiği Babacan Premium projesinde yeni başlayan kampanyayla günde 99 TL'ye ev sahibi olmak mümkün olacak.

Babacan Premium'un günde 99 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunan yeni kampanyasının detayları Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda basınla paylaşıldı. 7 blokta toplam bin 216 dairenin yer aldığı projenin toplantısında kampanyayla ilgili bilgi veren Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Babacan Premium’da günde 99 liradan başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma dönemini başlattıklarını belirterek, projeden daire almak isteyen herkesi satış ofislerine davet etti.

Fiyatlar 243 bin TL'den başlıyor

İstanbul'un değeri her geçen gün artan noktalarından Esenyurt E5 üzerinde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Sosyal donatı alanlarıyla bölgedeki projelerin bir adım önüne geçen Babacan Premium'da 1+1 daireler 243 bin TL, 2+1 daireler 331 bin TL, 3+1 daireler ise 403 bin liradan başlayan fiyatları ile ev sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.