Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium ve Babacan Palace'tan ev sahibi olmak şimdi çok kolay

Babacan Holding'in Beylikdüzü'nde yükselen Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak iki yeni kampanyanın startı verildi.

Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için iki yeni kampanyaya başlayan Babacan Holding; yüzde 5 peşinat, yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ya da şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile ev sahibi olmayı mümkün hale geliyor.

Kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceğini belirten Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, "Bizim işlerimizden biri de arazi geliştirmek, bu konuda uygun fırsatları değerlendiriyor ve arsa topluyoruz. Böylece binalarımızı kendi arsalarımızın üzerine inşa ediyor olmamız gayrimenkul yatırımcısına önemli avantaj sağlıyor. Bu sayede nitelikli, güvenli ve lüks yapıları uygun fiyatlara üretebiliyoruz. Kampanyalarımızda bankalarla çalışmıyor, yatırımcıya uygun şartlarda finansman sağlayabiliyoruz. Yeni kampanyamızı da düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle hayata geçiriyoruz" diye konuştu.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla dikkat çekiyor

Toplamda bin 216 konuttan oluşan Babacan Premium projesi 28 bin 620 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Residence, tower, terrace, home office, mall ve otel bölümlerinin bulunduğu projede residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor

Daire fiyatlarının 292 bin TL'den başladığı Babacan Palace, 5 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiyor. Projede alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanan Babacanm Palace'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, SPA, tuz odası, sauna, Türk hamamı bulunuyor.