Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium ve Babacan Port Royal'de faizler sıfırlandı

Güvenilir ve lüks projeleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan Babacan Holding Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde faizleri sıfırladı.

Konutta yeni seferberlik kampanyası kapsamında Babacan Holding tarafından Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde mart ayının sonuna kadar yüzde 10 peşin ve 84 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Yeni yıla yeni kampanyalarla giriş yapan sektörün öncü isimlerinden Babacan Holding prestijli projeleri Babacan Premium ve Babacan Port Royal’de yüzde 10 peşin, 84 ay yüzde 0 faizle ev sahibi olma fırsatı tanıyor.

İstanbul’un popüler lokasyonunda inşa edilen ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da geçerli olacak kampanyayla müşterilerinin beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yükselen faizler karşısında müşterilerimizin yükünü azaltmak, bütçelerini rahatlatmak için elimizi taşın altına sokup bir feda kampanyası başlattık ve faizleri sıfırladık. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’ projelerimizdeki fiyat avantajına sıfır faiz avantajını da ekledik” şeklinde konuştu.

Babacan Premium’da fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor

Eşsiz konumu ve 269 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunan ‘Babacan Premium’ Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edildi. 2018 Haziran ayında teslimine başlanması beklenen proje, 1009 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile residence, tower,terrace ve homeofficeden oluşuyor.

Babacan Port Royal’de fiyatlar 279 bin TL’den başlıyor

Fark edilen modern mimari tarzıyla dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup tarafından tasarlanan ‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu konumlanan projede yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları ile süs havuzları da yer alıyor.