Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium ve Babacan Port Royal’de peşin fiyatına taksit fırsatı

Babacan Premium ve Babacan Port Royal’de yüzde 0 faizle 40 ay taksit imkanı sunuluyor. İsteyenler için yüzde 0.98, 120 ay vade fırsatı da yer alıyor.

Babacan Holding, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projeleri ile “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına katıldı. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 0 faizle 40 ay konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bunun yanında yüzde 10 peşinatla yüzde 0.98 faizle 120 ay ödeme imkanı da sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

İKİ AY İÇİNDE HERKESİ EV SAHİBİ YAPACAK

31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasının en büyük destekçilerinden biri olan Babacan Holding, kampanya süresince herkesi ev sahibi yapma hedefliyor.

  • Babacan Port Royal konut projesi, Küçükçekmece E-5 üzerinde, Atatürk Havalimanı (yapılması planlanan Millet Bahçesi) karşısında yer alıyor. Toplam 814 konuttan meydana gelen Babacan Port Royal’da teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

  • Babacan Premium konut projesi ise Beylikdüzü’nde E-5 üzerinde konumlanıyor. Toplam bin 10 adet konuttan meydana gelen Babacan Premium’da teslimlerin bu ay (Eylül 2018) içerisinde yapılması planlanıyor.

BABACAN HOLDİNG, KAMPANYALARLA KOLAY EV SAHİBİ YAPIYOR

Konut kampanyasında yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Şirket olarak her zaman kampanya yaptık. Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasından önce müşterilerimize yüzde 20 indirim ayrıcalığı sunuyorduk” dedi. Ulusal çapta başlatılan konut kampanyaları ile projelere yönelik talepte ciddi bir artış yakaladıklarını kaydeden Babacan, “Yeni kampanyaya iki projeyle katılıyoruz. [Türkiye için Kazanç Vakti] kampanyası süresince satışlarımızda en yüksek seviyeye ulaşabilmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.