Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium’da 240 ay vade imkanı sürüyor

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Premium projesindeki konut satışı devam ediyor.

Babacan Premium projesinde peşinat yüzde 5 seviyesine inerken, konut alıcıları ister 0,49’dan başlayan faiz oranlarını ister 240 ay vadeli konut sahibi olma fırsatından birini tercih edebilir.

Konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak için gayret gösterdiklerini anlatan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, sözlerine şu şekilde devam etti: “Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bölgenin en prestijli ve en uygun konut projelerini hayata geçirerek birçok ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Babacan Premium’da kişiye özel ödeme planları oluşturuyoruz. Ayrıca peşinat oranımızı yüzde 5’e indirdik, 0,49’dan başlayan faiz oranları ve 240 ay vade ile konut sahibi olma fırsatını da devam ettiriyoruz” dedi.

Babacan Premium Aralık 2018’de teslim edilecek

28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium tower, terrace, home office ve AVM’den oluşan karma bir proje olarak yükseliyor.

1.140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi hedefleniyor. Projede farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Konumu ve ulaşım ağlarını yakınlığı ile dikkat çeken Babacan Premium, Atatürk Havalimanı’na 15 km, metrobüs durağına 100 metre ve , E-5’e 100 metre uzaklıkta bulunuyor. Başta İstanbul Üniversitesi olma üzere diğer pek çok üniversiteye ulaşmak için toplu taşıma araçlarına 10 dakika mesafede yer alıyor.