Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium’da daire fiyatları 239 bin TL’den başlıyor

Babacan Holding güvencesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Babacan Premium’da daire fiyatları 239 bin TL’den başlıyor.

Hükümet, yabancılara vatandaşlık hakkının verilmesi de dahil olmak üzere döviz girişinin önünü açmak için çeşitli uygulamaları devreye alırken, Babacan Holding de yönünü potansiyel gördüğü Uzakdoğu’ya çevirdi.

Referandum sonrası beklenen yabancı yatırımcı ilgisinin kendini göstermeye başladığı günlerde yerli yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği ‘Babacan Premium’a yabancı yatırımcılardan da talep geliyor. Hem yatırım, hem de oturum amaçlı sıfır peşinat ayda 2. 150 TL taksit avantajı ile konut sahibi olma fırsatı sunan proje, Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japon yatırımcıların ilgi odağı haline geldi.

Japonlar’ın Türkiye’de konut yatırımı yapmasının ayrıca sevindirici olduğunu söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Babacan Holding projelerine yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılardan da talep almaya başladıklarını açıkladı.

Babacan “Türkiye’den ev almak isteyen ancak bürokratik kısıtlamalardan dolayı beklemede kalan yabancı yatırımcılar harekete geçti. Biz daha çok Arap yatırımcıdan bir hamle beklerken Japonlar’dan gelen ilgi öngörülerimizin doğru olduğunu gösterdi. Beylikdüzü’nde bölgenin en iddialı projesi olarak inşa ettiğimiz Babacan Premium’a yatırım yapmayı tercih eden Japon alıcılar, ilk etapta bir katı kapattılar. Babacan Port Royal’ ve ‘Babacan Palace’ projelerimize de bakıyorlar. Japon yatırımcıdaki bu potansiyel üzerine biz de yönümüzü Japonya, Filipinler, Singapur gibi Uzakdoğu ülkelerine çevirdik. Oralarda tanıtım faaliyetleri yürüterek projelerimizi daha geniş kitlelere duyuracağız” diye konuştu.

Babacan Premium fiyat listesi

Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak konumlanan ‘Babacan Premium’; residence, tower, terrace, home office ve AVM’den oluşan karma bir yapı olarak yükseliyor. Projenin 28 bin 620metrekare alan üzerinde inşa edilen projede farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

1.140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Babacan Premium’dan sıfır peşinat aylık 2. 150 TL taksit ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede daire fiyatları ise 239 bin TL’den başlıyor.

Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken 'Babacan Premium', E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor. İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.