Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium'un ikinci etap satışları başladı

Babacan Holding'in Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Babacan Premium projesinin ikinci etabı satışa çıktı. Projede fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor.

Babacan Holding'in Beylikdüzü'nde 28 bin 620 metrekare arazi üzerinde inşa ettiği Babacan Premium projesi 6 bloktan meydana geliyor. İki etaptan oluşan projenin ikinci etabı geçtiğimiz günlerde satışa açıldı. Toplamda 508 dairenin yer alacağı Babacan Premium Tower'da 1+1 daireler 269 bin TL’den, 2+1 daireler 389 bin TL’den ve 3+1 daireler ise 474 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı

Babacan Premium Tower', ödeme kolaylıklarıyla da dikkat çekiyor. Babacan Premium Tower'da ister firma bünyesinde 40 aya kadar 0 faizle, ister yüzde 5 peşin 0.39 faizli taksitlendirme imkanıyla ev sahibi olmak mümkün.

Proje, bölgenin en büyük spa, fitness alanına ve en büyük yüzme havuzuna sahip olma özelliği ile öne çıkıyor. Yüzde 60’ı yeşil alandan oluşan Babacan Premium Tower'da yapay gölet, çocuk havuzu, kamelyalar, yasemin havuzları, süs şelaleleri, barbekü ve mangal alanı, Teras Kafe, tenis kortu, basketbol sahası, fitness, pilates ve yoga salonları, Playstaion ve sinema odası, 7/24 çalışan kamera sistemi, yangın/duman uyarı sensörleri ve profesyonel güvenlik ekibi de yer alıyor.