Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Yapı'dan bayram kampanyası: Konut alana 30 bin TL değerinde özel okul eğitimi hediye!

Babacan Yapı Ramazan Bayramı'nda eğitime destek veren çok özel bir kampanya geliştirildi. Ramazan Bayramı'na özel kampanya kapsamında konut alana ücretsiz eğitim hakkı!

Kaliteli ve güvenilir yapıları uygun fiyatlarla buluşturarak tüketicinin beğenisine sunan Babacan Yapı 2018 Ramazan Bayramı için çok özel bir kampanyaya imza attı. Babacan Holding tarafından hayata kazandırılan bayram kampanyası kapsamında konut alan herkese 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi hediye ediliyor.

Çok özel fırsatlarla İstanbul'un en merkezi ve işlek noktalarında konut satışlarına devam eden Babacan Holding konut sektöründe en farklı kampanyalardan birine imza attı. Babacan Holding tarafından hayata kazandırılan prestijli konut projeleri Babacan Premium ve Babacan Port Royal'de konut seferberliği kapsamındaki yüzde 5 peşinat ve peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 oranında indirime ek olarak konut satın alan herkese 30 bin TL değerinde Babacan Premium Projesi içerisinde yer alan Medicana Eğitim Grubu- MBA Okulları’nda bir yıllık ücretsiz eğitim hakkı veriliyor.

Ürettiği güvenilir ve kaliteli yapılarla olduğu kadar özel günlerde ürettiği yaratıcı kampanyalarda da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Babacan Yapı'nın eğitime destek veren kampanyası 2018 yılı Ramazan Bayramı'na özel olarak hayata geçiriliyor.

Babacan Yapı tarafından İstanbul'un önemli noktalarında yaşama geçirilen Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde konut alanlara yüzde 5 peşinat ve hem peşin hem de kredili alımlarda geçerli olacak şekilde uygulanan yüzde 20 indirim kampanyasına ek olarak abacan Premium Projesi içerisinde yer alan Medicana Eğitim Grubu- MBA Okulları’ndan 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi ücretsiz olarak armağan ediliyor.

Babacan Holidng tarafından geliştirilen Ramazan Bayramı konut kampanyası Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde geçerli olacak. Babacan Premium knut projesinde daire fiyatları 319 bin TL’den start alıyor. Babacan Port Royal konut projesinde ise fiyatlar 341 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Fırsatlardan faydalanmak için acele edin!