Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Yapı'dan bayrama özel yüzde 20 indirim kampanyası!

Gayrimenkul sektörünün kaliteli ve lüks yapıları erişilebilir fiyatlarla satışa sunan firması Babacan Holding’ten Kurban Bayramı’na özel kampanya!

Babacan Holding tarafından İstanbul’da satışları devam eden üç konut projesinde Kurban Bayramı’na özel kampanya geliştirildi. Kaliteli ve güçlü yapıları ile gayrimenkul sektöründe sık sık adından bahsettiren Babacan Holding tarafından Kurban Bayramı’na özel indirim kampanyası geliştirildi.

Babacan Holding tarafından İstanbul’un merkezi noktalarında sektöre kazandırılan Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde yüzde 20 indirim imkânı ve çok özel ödeme koşulları ile bayrama özel konut satın alma imkânı sunuluyor.

Bayram bereketiyle geliyor. Birçok sektörde olduğu gibi bayramda konut sektörü de çok özel kampanyalara imza atıyor. Babacan Yapı da bayram kampanyalarına Babacan Port Royal, Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde yüzde 20 indirim olanağı tanınıyor. Babacan Yapı tarafından geliştirilen konut kampanyasında 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut satın alınabiliyor.

Bayram dönemlerinde yapılan promosyon kampanyalarına son yıllarda konut sektörü de dahil oldu. Babacan Yapı da konut sektöründe önemli kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Babacan Yapı satışları devam eden İstanbul’un önemli noktalarında sektöre kazandırdığı 3 büyük projesinde yüzde 20 indirim uyguluyor.

Babacan Holding Üst Yöneticisi Mehmet Babacan, "Bugün küresel ekonomide yaşanan karışıklıkların yarattığı olumsuzluklar karşısında güçlü bir duruş sergilemenin gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle bu olumsuz koşullara rağmen hem yatırımcı taleplerini en iyi şekilde karşılamak hem de sektörde yarattığımız canlanmayı sürekli kılmak adına yüzde 20 indirimli kampanyamızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de yatırımcılarımızı ev sahibi yapacağız” dedi.

Kurban Bayramı’na özel konut kampanyası kapsamında Babacan Premium projesinden 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla, Babacan Port Royal projesinden ise 341 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut satın alınabiliyor.