Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Yapı'dan bin 500 TL ile 2 bin TL arasında kira garantisi

Babacan Yapı tarafından hayata geçirilen Babacan Palace ve Babacan Prime Suite projelerinde yepyeni bir kampanyaya imza atıldı.

Lüks konutları uygun fiyatlarla alıcısına sunan Babacan Yapı’nın iki prestijli projesi Babacan Palace ve Babacacan Prime Suite projelerinde ayda bin 500 TL ile 2 bin TL arasında değişen fiyatlarda kira garantisi veriliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen nezih ilçelerinden Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Palace projesinde ve Basın Ekspres bölgesinde konumlandırılan Babacan prime Suites projelerinde 269 bin TL değerinde olan bir daireye aylık bin 500 TL, 370 bin TL değerinde olan bir daireye ise aylık 2 bin TL’ye kadar kira garantisi sunuluyor. 370 bin TL değerindeki dairelerden birine sahip olmak isteyenler bu kampanya dışında ek olarak evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü eşyaya da Babacan Yapı kalitesiyle sahip olabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının markalı konut projelerinin gözdesi ve en nezih lokasyonlarından Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Palace’ta stüdyo dairelere de yer veriliyor. Projede bulunan diğer daireler ise her türlü ihtiyaca ve zevke uygun olan tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 tipinde tasarlanmış şekilde alıcıya sunuluyor. Geniş teraslı suite dairelerin fiyatları 269 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul’un ana ulaşım yollarından TEM Otoyolu bağlantısında konumlandırılan Prime Suites projesi ise Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse olan yakınlığıyla alıcıyla cezbedebilmeyi başarıyor.

Prime Suites projesinin sosyal olanakları arasındaysa güvenlik, otopark, yürüyüş alanları gibi standart özelliklerin yanı sıra çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, housekeeping, businesscenter, yüzme havuzu ve rezidans hizmetleri gibi ekstra lüks özellikler de bulunuyor.