Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Babacan Yapı’dan fırsat yağmuru: ‘0 peşinat, düşük faiz oranı ve yüzde 20 indirim’

Kaliteli yapıları uygun fiyatlarla tüketiciye sunan Babacan Yapı’dan yüzde 20 indirim kampanyası! Üstelik 0 peşinat, 0,98 kredi faiz oranıyla!

Devlet eliyle yapılan konut teşviklerinin ardından özel sektör de elini taşına altına koydu. Konutta 41 firmadan 150’yi geçkin markalı konut projesinde yüzde 20 indirim kampanyası başlatıldı. Babacan Yapı’nın tüm projelerinde geçerli olan kampanyada peşin ya da kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor. Ayrıca firmanın tüm projelerinde 0 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiziyle daire satın alma olanağı tanınıyor.

Babacan Yapı tarafından firmanın merkezi noktalarda hayata geçirdiği ve satışları süren tüm projelerinde yüzde 20 indirim yapıldığı kamuoyuna duyuruldu. Konut sektörünün yeniden canlanması için tam destek veren Babacan Yapı ayrıca 0 peşinat ve yüzde 0,98 faizle konut sahibi yapıyor!

Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan, hükümet kanadından gelen teşviklere karşılık verdiklerini ve konut sektörünün kalkınmasını desteklediklerini söyledi.

Konut kampanyaları hakkında önemli bilgiler veren Mehmet Babacan, “Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0,98'lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecek. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz” dedi.