Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Babacan Yapı’dan fırsat yağmuru: ‘0 peşinat, düşük faiz oranı ve yüzde 20 indirim’

Kaliteli yapıları uygun fiyatlarla tüketiciye sunan Babacan Yapı’dan yüzde 20 indirim kampanyası! Üstelik 0 peşinat, 0,98 kredi faiz oranıyla!

Devlet eliyle yapılan konut teşviklerinin ardından özel sektör de elini taşına altına koydu. Konutta 41 firmadan 150’yi geçkin markalı konut projesinde yüzde 20 indirim kampanyası başlatıldı. Babacan Yapı’nın tüm projelerinde geçerli olan kampanyada peşin ya da kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor. Ayrıca firmanın tüm projelerinde 0 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiziyle daire satın alma olanağı tanınıyor.

Babacan Yapı tarafından firmanın merkezi noktalarda hayata geçirdiği ve satışları süren tüm projelerinde yüzde 20 indirim yapıldığı kamuoyuna duyuruldu. Konut sektörünün yeniden canlanması için tam destek veren Babacan Yapı ayrıca 0 peşinat ve yüzde 0,98 faizle konut sahibi yapıyor!

Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan, hükümet kanadından gelen teşviklere karşılık verdiklerini ve konut sektörünün kalkınmasını desteklediklerini söyledi.

Konut kampanyaları hakkında önemli bilgiler veren Mehmet Babacan, “Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0,98'lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecek. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz” dedi.