Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bağdat Caddesi yaşayan şantiye haline geldi

Bağdat Caddesi'nin dönüşümünde etkin rol oynayan Koç Yapı, caddeye yeni bir proje daha kazandırmayı hedefliyor. Proje 100 milyon liralık yatırımla yükselecek.

İstanbul Anadolu yakasının simgelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların aynı anda yaklaşık 300 firma tarafından gerçekleştirildiği göz önümne alındığında Bağdat Caddesi yeni haliyle adeta büyük bir şantiye görüntüsüne sahip.

Şehrin en işlek ve en değerli lokasyonlarının başında gelen Bağdat Caddesi'ndeki dönüşüm faaliyetlerinde ilk 5 firma arasında yer alan Koç Yapı, caddenin alt ve üst lokasyonlarında inşa ettiği projelerle dikkat çekiyor. Bölgeden çıkmak istemediklerini dile getiren Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, "2016'da da inovasyona yatırımımız devam edecek. Lüks konut odaklı inşaat anlayışımızı, Bağdat Caddesi özelinde yapacağımız 100 milyon liralık yatırımla sürdürmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

Yakın zamanlı hedefleri arasında gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi kurmak olduğunu söyleyen Koç, "Projelerimizi 10-12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim ediyoruz. Bu bizim en önemli başarımız. 2015 yılında 3 projede 30 milyon lira civarında tamamı özsermayemizle karşılanan yatırımımız söz konusu. Bankalardaki teminat mektubu limitlerimiz ise bunun 2-3 katı civarında." dedi.