Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bahçecik Kavanzade Konakları'nın teslimlerine Aralık ayında başlanacak

KVN Yapı tarafından Kocaeli Başiskele'de inşa edilen Bahçecik Kazanvade Konakları projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'a olan yakınlığı ve artan ulaşım yatırımlarıyla konut yatırımcısının yeni gözdesi haline gelen Kocaeli'nde 20 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Bahçecik Kavanzade Konakları projesinde satışlar başladı. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Toplam 40 adet villadan meydana gelen projede, villaların tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. 3'ü ikiz, diğerleri müstakil tipinde tasarlanan villaların büyüklükleri 280 metrekare ile 480 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Bahçecik Kavanzade Konakları'nda yer alan villaların fiyatları ise 700 bin TL ile 810 bin TL arasında değişiyor.

Tüm villaların deniz manzarasına sahip olduğu Bahçecik Kavanzade Konakları projesi; D100 karayolu ve fuar alanına 10 dakika, TEM Otoyolu'na 12 dakika, İzmit Otogarı'na 12 dakika, Kocaeli Üniversitesi ve havalimanına ise 20 dakikalık mesafede konumlandırılıyor.