Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bahçeşehir Atmaca'da 30 ay vade farksız taksit imkanı sürüyor

Atmaca Grup tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Bahçeşehir Atmaca projesinde yatırımcılara yüzde 20 peşinatla 30 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgelerinden Bahçeşehir'de 48 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Bahçeşehir atmaca projesi'nde 305 konuta yer veriliyor. Daire ve villa tipinde konutların yer aldığı projede konutların büyüklükleri 175 metrekare ile 286 metrekare arasında değişiyor. Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bahçeşehir Atmaca projesinde daire tipleri ise 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı.

Konut fiyatlarının 535 bin TL ile 2 milyon 220 bin TL arasında değişiklik gösterdiği projede yüzde 20 peşinat ödeniyor. Yüzde 60'lık kısım firma bünyesinde 30 ay sıfır faizle vadelendiriliyor. Yüzde 20'lik konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Bahçeşehir'in merkezinde yükselmesi sebebiyle yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Bahççeşehir Atmaca, Eston Şehir 3. kısımın yanında, City Court ve Günışığı Evleri'nin arkasında bulunuyor.