Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bahçeşehir Park'ın ticari birimleri satışa çıktı

Atmaca Grup tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Başakşehir'de konumlandırılan Bahçeşehir Park'ta yer alan ticari birimlerin satışlarına başlandı.

Başakşehir bölgesinde hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Atmaca Grup'un Bahçeşehir'de 20 bin 300 metrekare alan üzerinde konumlandırdığı Bahçeşehir Park projesinde 147 konut ve 100 mağazaya yer veriliyor. Projenin içerisinde yer alan Park Caddesi'nde yer verilecek mağazalarda cadde mağazası konseptinin AVM konforuyla buluşması sağlanacak.

Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede 187 metrekarelik 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor. 3 metrelik yükseklikleriyle dikkat çeken daireler arasında tavan yükseklikleri 3,5 metre olan 4 adet de loft daire bulunuyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 830 bin TL ile 3 milyon 275 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden daire ya da ticari birim sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla 24 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor.

Oturum amaçlı daire arayanların ilk adreslerinden biri haline gelen projenin sosyal donatıları arasında AVM, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları bulunuyor.