Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Bak Yapı'dan Bursa'ya yeni proje: Prestij Park Bulvar

Bak Yapı kalitesiyle Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Prestij Park Bulvar için hazırlıklar başladı. Osmangazi’ye Bak Yapı’dan yepyeni bir proje geliyor.

Sektörün nitelikli isimlerinden Bak Yapı Bursa’nın en gözde ilçelerinden bir tanesi olan Osmangazi ilçesinde yeni bir proje için hazırlıklar başladı. Projeye Prestij Park Bulvar ismi verildi. Hazırlıkları başlayan projedeki konutların anahtar teslimleri ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

Proje hazırlığındaki Prestij Park Bulvar’da konutlara yer verilecek. Merkezi konumuyla ilgi uyandıracak Prestij Park Bulvar projesinde yer alan konutların büyüklükleri ve daire planları, projedeki dairelerin fiyat listesi, ödeme planları henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Projeye dair tüm detayları Emlak Gündem sitemizden takip edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bak Yapı kalitesiyle Bursa’nın Osmangazi ilçesinde 41 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Prestij Park Bulvar projesinde konut tipleri ve daire büyüklükleri, fiyat listesi ve ödeme planları henüz netliğe kavuşmadı. Ancak Prestij Park Bulvar projesine dair merak edilen tüm detayların önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı tahmin ediliyor.

Anahtar teslimlerinin Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Bak Yapı Prestij Park Bulvar konut projesinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Projenin inşaatına kısa süre içinde başlanması bekleniyor.

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Bak Yapı kalitesiyle hayata kazandırılan Bursa prestij Park Bulvar konut projesinde yer alan sosyal olanaklar güvenlik hizmetleri ve otopark hizmetleri olacak.