Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bakan Albayrak ile inşaat sektörü temsilcileri “sürdürülebilir büyüme” için bir araya geldi!

İnşaat ve konut sektörünün sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilmesi için yeni kabine tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, inşaat ve konut sektörünün önemli temsilcileri ile bir araya geldi. Bakan Albayrak ve inşaat sektörü temsilcilerinin bir araya geldiği görüşmede sektörün sorunları ve gelecek planları masaya yatırıldı.

Yeni kabine inşaat sektöründe sürdürülebilir bir büyüme sağlanabilmesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile inşaat sektörünün temsilcileri sektör hakkında görüşmek için bir araya geldiler. Bakan Albayrak ile inşaat sektörü temsilcilerini bir araya getiren toplantıda inşaat sektörünün kısa vadeli sorunları ve orta vadede sektörün sürdürülebilir bir büyümeye sahip olması için yapılması gerekenler tartışıldı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Başkanı Altan Elmas ve Genel Sekreteri Doğan Selçuk Öztürk ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersun Bayraktaroğlu inşaat sektörünün kısa vadeli sorunlarını görüşmek, sektörde orta vadede sürdürülebilir bir büyüme sağlanabilmesi için gerekli olan adımlar hakkında görüştü.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Başkanı Altan Elmas ve Genel Sekreteri Doğan Selçuk Öztürk ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersun Bayraktaroğlu ile bir araya geldiği toplantıda, inşaat sektörünün değer zincirinin bir bütünlük içinde olabilmesi ve sektörün yönetimiyle ilgili atılması gereken adımlar hakkında konuştu.