Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bakan Özhaseki, MIPIM'de Beyoğlu standını ziyaret etti

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı'nda Beyoğlu standını ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,"Beyoğlu’ndaki her bir proje birbirinden değerli" dedi.

Dünyanın en önemli gayrimenkul organizasyonlarından olan MIPIM 2017, 90 ülkeden yatırımcıları bir araya getirdi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan öncülüğünde fuara katılan Beyoğlu Yatırımcılar Grubu (BIG), 35 yatırımcı ve 47 proje ile yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu. Beyoğlu standını ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve TOKİ Başkanı Ergün Turan Beyoğlu'nun gelecek vizyonunu yansıtan projeleri yeni Beyoğlu maketi üzerinde inceleyerek projeler hakkında Başkan Demircan’dan bilgi aldı.

Yeni Beyoğlu maketi üzerinden Beyoğlu’ndaki dev projeleri inceleyen Bakan Özhaseki, “Beyoğlu Belediyemizin hazırlamış olduğu çok güzel bir Beyoğlu maketi var. Tabi Beyoğlu diyince kalbinde belki bu işin İstiklal Caddesi gözükebilir ama etrafındaki Haliç’iyle öbür tarafta da Boğaziçi’ne uzanan hattıyla olduğu gibi maket çok güzel Beyoğlu’nu anlatıyor. Buradaki kentsel dönüşüm projelerini de tek tek ortaya koymuş değerli Başkanımız. Beyoğlu’ndaki her bir proje birbirinden değerli” dedi.