Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Balance Güneşli'de KDV oranı yüzde 8'e düştü

Balance Gayrimenkul imzasıyla Güneşli'de inşa edilen Balance Güneşli'den Mart ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 KDV indiriminden yararlanabiliyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Balance Güneşli projesinde toplam 311 bağımsız birime yer veriliyor. Home ofis ve ofislerden oluşan Balance Güneşli'de alanları 40 metrekare ile 294 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde home ofisler yer alıyor. 17 bin metrekarelik araz üzerinde yükselen projede hemen teslim satışlar sürüyor.

Dikey ve yatay olmak üzere iki bloktan meydana gelen projeden Mart ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında KDV indirimi uygulanıyor. Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren uygulama kapsamında, projeden 104 ile 212 metrekare arasında değişen çeşitli büyüklük ve tiplerde dizayn edilen loft rezidanslara sahip olmak isteyenler yüzde 18 yerine yüzde 8 oranında KDV ödeyecek.

E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan konumuyla dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması ve peyzaj alanları bulunuyor. Yüzde 20 peşinat ve 0,70 faiz oranıyla 60 ay vade imkanı sunulan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.balancegunesli.com.tr adresinden erişilebiliyor.