Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Balıkesir, Ortadoğulu ve Avrupalı yatırımcının yakın markajında

Uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM'de, Balıkesir'i yabancı yatırımcıya tanıtan Belediye Başkanı Uğur, en çok ilgiyi Ortadoğulu ve Avrupalılardan gördüklerini söyledi.

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından biri olan MIPIM'de Türk belediyeleri yabancı yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuara Türkiye'den Balıkesir Belediyesi, Beyoğlu Belediyesi, Ordu Belediyesi ve Kocaeli Belediyesi katıldı.

MIPIM'de ikinci kez boy gösteren Balıkesir Belediyesi, 8 iddialı projesiyle Ortadoğulu ve Avrupalı yatırımcının ilgisini çekmeyi başardı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Bu yıl 15 ilçe başkanımızla birlikte fuara katıldık. Şehrimiz tarım, hayvancılık ve turizmle önemli bir merkez. Büyük projelerimiz var. Yatırımcılara tanıtıyoruz. Bunun meyvelerini de almaya başladık. Hilton geliyor. Hilton’un Başkan Yardımcısı, ‘Balıkesir’e 5 tane daha Hilton yapılabilir’ dedi. Esas Holding yer aldı. Yatırıma başlayacak ” dedi.

Balıkesir'deki projeler arasında en çok Bandırma Limanı'nın dikkat çektiğini belirten Uğur, proje için Hollandalı bir şirketle görüştüklerini, şirketin bu projeye 15 milyar dolar yatırım yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.