Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ballı Business Center'da hemen teslim ofisler 550 bin TL'den başlıyor

Ballıoğlu Grup tarafından Çorlu’da hayata geçirilen Ballı Business Center’da ofislerin fiyatları 550 bin TL’den başlıyor.

14 katlı tek bloktan oluşan Ballı Business Center Çorlu projesinde 84 ofise yer verildi. Projede ofislerin büyüklükleri 110 ile 150 metrekare aralığında farklılık gösteriyor. Projede binanın alt katında dükkan seçenekleri de yer alıyor.

Ballı Business Center Tekirdağ projesinde ofis fiyatları 550 bin TL’den başlayıp 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme alternatifleri de geliştiriliyor.


Ofis teslimleri hemen yapılıyor

Ofis teslimleri hemen yapılan Ballı Business Center projesi Alipaşa Mahallesinde konumlanıyor. Merkezi konumuyla yatırımcıların ilgi odağı olan proje Kipa’ya 20 metre, Devlet Hastanesine 900 metre, Adliye’ye 850 metre, Orion AVM’ye 50 metre, Vergi Dairesine 500 metre, Ticaret Odasına ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Ballıoğlu Grup Ballı Business Center projesinde numaralı kapalı otopark, toplantı salonu, vale hizmeti, botanik havuz, sinevizyon ve güvenlik bulunuyor.