Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ballıkuyu’da kentsel dönüşüm süreci başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ballıkuyu mahallesi için geri dönüşüm çalışmalarına kısa süre içerisinde başlayacak. Daireler 35 ile 145 metrekare arasında sınırlı tutuluyor

Ballıkuyu mahallesi kentsel dönüşüm projesini tanıtan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplam 48 hektarlık alanda bulunan Akarcalı, Kocakapı, Ballıkuyu ve Kosova mahallerinin projeye dahil edildiğini ifade etti. Proje Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda mahallelerde yaşayan hak sahiplerine tanıtıldı.

Yüzde 100 anlaşma sağlanması halinde projenin hayata geçirileceğini belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, günümüzdeki insanların daha sağlıklı ve konforlu evlerde yaşamaları için bu tür projelerin inşa edildiğini vurguladı.

Kentsel dönüşüm süreci ile birlikte depreme dayanıklı binalar inşa edilecek. Ayrıca kadınların, gençlerin ve çocukların daha rahat hareket edebileceği sosyal alanlar oluşturulacak.

İzmir Ballıkuyu’ya 9 farklı yapılacak

Günümüzdeki insanların daha sağlıklı konutlarda yaşaması için harekete geçen İzmir Büyükşehir Belediyesi, sosyal alan ve otopark sorunu olmayan konutların inşasına kısa süre içerisinde başlayacak. Bu kentsel dönüşüm projesi ile birlikte kimse mahallesinde ayrılmayacak.

Proje kapsamındaki dairelerin büyüklükleri 35 metrekare ile 145 metrekare arasında sınırlı tutulacak. Daireler 9 farklı tipte ve 1+1, 2+1, 3+1 büyüklüğünde olacak.