Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Banu Evleri Ispartakule 2’de 48 bin TL peşinatla 48 ay vade farksız taksit imkanı

İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule’de inşa edilen Hasanoğlu İnşaat projesi Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde 48 bin TL peşinat ve 48 ay vade farksız taksit imkanı!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Hasanoğlu İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Tahtakale Mahallesi’nde hayata kazandırılan Banu Evleri projesinin ikincisi Banu Evleri Ispartakule projesinde konut alıcısına çok özel imkanlar sağlanıyor.

Konut satın almayı kolaylaştıran Hasanoğlu İnşaat’ın projesi Banu Evleri Ispartakule 2’de sadece 48 bin TL peşinat ödemesi gerçekleştirilerek konut satın alınabiliyor. Herkesi konut sahibi yapmayı amaçlayan kapsamında tek sağlanan avantaj da bu değil!

Banu Evleri Ispartakule 2 projesinden daire satın almak isteyenlere 48 bin TL peşinat ile birlikte 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı da sağlanıyor. Uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları sunulan projede konut alıcısına 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor.

Avrupa Yakasının gelişen lokasyonlarından birinde sektöre kazandırılan proje 18 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Fiyatların 485 bin TL’den start aldığı projede en yüksek konu bedeli ise 655 bin TL olarak belirlendi. Teslimlerin Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Banu Evleri Ispartakule 2 projesi karma konseptte tasarlanıyor. Projede 220 adet konutun yanı sıra dükkanlara da yer veriliyor. 2+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerinin sunulduğu projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 120 metrekareden başlangıç gösterip 174 metrekareye kadar yükseliyor.

Banu Evleri Ispartakule 2 projesinden sadece 48 bin TL peşinat ödeyerek 48 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği ile sizler de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Proje hakkındaki güncel bilgileri ve projedeki güncel kampanyaları Emlak Gündem’den takip edebilirsiniz!