Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Banu Evleri Ispartakule 2'de Anneler Günü'ne özel kampanya: Herkese beştaş hediye!

Son dönemde popüler kampanyalara emlak sektörü de dahil olmaya başladı. Bunların bir örneği de Anneler Günü özel kampanyaları…

Bu yıl 13 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü’ne özel konut sektörünün önemli temsilcileri de kampanyalarını başlattı. Anneler Günü’nün emlak sektörünü de hareketlendirmesi bekleniyor.

Tüm sektörlerde olduğu gibi emlak sektörünün de beklentisi Anneler Günü özel kampanyalar kapsamında piyasaya hareketlilik gelmesi. Anneler Günü’nde emlak sektörünün önemli temsilcileri projelerindeki konut alımlarında uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile daire sahibi yapmayı amaçlıyor. Bunlardan biri de Banu Evler Ispartakule 2 projesi… Projeden daire satın almak isteyen tüketicilere beştaş yüzük hediye ediliyor.

Hasanoğlu İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının değerlenen lokasyonlarından Avcılar ilçesine bağlı Ispartakule mevkiinde yaşama kazandırılan Banu Evler Ispartakule 2 projesinde konut alıcısına Anneler Günü’ne özel çok özel bir kampanya sunuluyor.

Anneler Günü’ne özel olarak geliştirilen Mayıs ayı sonuna dek sürecek olan kampanya dahilinde Banu Evler Ispartakule 2 projesinden konut satın alan herkese beştaş yüzük hediye ediliyor. Anneler Günü 2018 kampanyası kapsamında beştaş yüzük hediye eden Banu Evler

Ispartakule projesi İstanbul Avrupa Yakasının Avcılar ilçesine bağlı Tahtakale Mahallesinde dizayn edilen Ispartakule isimli iş ve yaşam merkezinde yükseliyor.

Hasanoğlu İnşaat Banu Evler Ispartakule 2 projesi Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu hattında çok özel bir lokasyonda inşa ediliyor. Mayıs sonuna kadar geçerli olacak Anneler Günü kampanyasından yararlanmak için acele edin!