Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Barbaros Konutları Üsküdar için ön talep toplanıyor

Yeşil GYO'nun Üsküdar'da inşa ettiği yeni projesi Barbaros Konutları Üsküdar için ön talep toplanmaya başlandı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Yeşil GYO'nun yeni projesi Barbaros Konutları Üsküdar'da ön talep toplama dönemi başladı. Üsküdar'ın en nezih bölgelerinden Barbaros Mahallesi'nde inşa edilecek olan Barbaros Konutları Üsküdar projesi 4'er katlı 6 bloktan meydana gelyor.

Daire sayısı, fiyatlar ve ödeme planının henüz açıklanmadığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer verilmesi bekleniyor. Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, peyzaj alanları, sauna ve yürüyüş parkurunun bulunduğu projede satışların önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor.

Üsküdar'ın en eski ve gelişmiş lokasyonlarından birinde yükselecek olan proje, yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor. 2019 yılında tamamlanacağı öngörülen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.yesilgyo.com adresinden ya da 0850 333 9999 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.