Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Barbaros Valley Bodrum’da lüks rezidanslar 690 bin eurodan start alıyor

Peska Turizm Yatırım tarafından Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan Yalıçiftlik’te sektöre kazandırılan Barbaros Valley’de fiyatlar 690 bin eurodan başlıyor.

Türkiye’nin tatil ve turizm merkezi lokasyonlarından Bodrum’un Yalıçiftlik mevkiinde Peska Turizm Yatırım kalitesiyle hayata geçirilen Barbaros Valley Bodrum proesinde 2+1 ve 3+1 dubleks rezidans daire seçenekleri tüketiciye sunuluyor.

Konut fiyatlarının 690 bin eurodan start aldığı konut projesinde anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

2+1 ve 3+1 dubleks rezidans daire seçeneklerine yer verilen Barbaros Valley konut projesinde daire fiyatları ise şu şekilde:

BARBAROS VALLEY BODRUM DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

2+1 daireler 690 bin eurodan başlayan fiyatlarla,
3+1 daireler ise 1 milyon eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BARBAROS VALLEY BODRUM ÖDEME PLANLARI

Yüzde 15 peşinat ile konut satın alınabilen projede geri kalan konut bedeli se firma bünyesinden sağlanan finansmanla 30 ay vade farksız şekilde tahsil edilebiliyor.

Yalıçiftlik Barbaros Koyu’nun hemen yanında yükselen Barbaros Valley Bodrum konut projesinde büyüklükleri 185 metrekare ile 240 metrekare arasında farklılık gösteren 73 adet dubleks rezidans daireye yer veriliyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2020’de yapılması planlanan proje Bodrum’un ilçe merkezine sadece 6 dakikalık mesafede yer almasıyla dikkat çekiyor. Proje sakinlerine özel bir de plaj bulunuyor.

Projeden daire alanlar Kempinski Hotel Barbaros Bay Otel'in tüm imkanlarından diledikleri gibi yararlanma hakkına da sahip oluyorlar.

Peska Turizm Yatırım tarafından Bodrum’ kazandırılan lük proje Barbaros Valley Bodrum’da yer alan sosyal imkanlar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Açık hava sineması
• Yelken kursu
• Otopark
• Güvenlik
• Fitness salonu
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Yüzme havuzu
• Özel plaj