Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başakşehir Belediyesi ek hizmet binası Emlak Konut'a emanet

Başakşehir Belediyesi tarafından Kuzey Yakası bölgesi kent meydanında yapılacak yeni belediye hizmet binasının inşaatı Emlak Konut’a emanet edildi.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformu olan Emlak Konut GYO Kuzey Yakası bölgesinde yer alan Başakşehir Belediyesi’nin yeni ek hizmet binasını inşa edecek. Başakşehir Belediyesine ait ek hizmet binasının inşaat çalışmaları için Başakşehir Belediyesi ve Emlak Konut GYO arasında protokol imzalandı.

Başakşehir'de yaklaşık 29 bin bağımsız bölüm, 328 derslikli 10 okul, 5 kreş, 3 sağlık tesisi ve 4 adet cami inşası gerçekleştiren Emlak Konut GYO şimdi de ilçe belediyesine ait bir ek hizmet binasının inşaatına imza atacak.

Protokolle ilgili bilgi veren Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kurum, Kuzey Yakası bölgesinin ilerleyen zamanlarda bünyesinde bulundurduğu entegre ulaşım ağları, kent meydanı, sosyal donatıları gibi birçok özelliği sayesinde cazibe merkezlerinden bir tanesi haline geleceğini öngördüğünü söyledi.

Emlak Konut GYO tarafından markalı konut projeleriyle hızla gelişen ilçenin Kuzey Yakası bölgesinde ticari birimler, alışveriş alanları, şehir parkı, sosyal donatı, kent meydanı ve birçok bölgeye entegre ulaşım ağları bulunuyor.

Emlak Konut GYO ile imzalanan ek hizmet binası inşaatı protokolü hakkında konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kurtoğlu, Türkiye’nin planlı bir şekilde hayata geçirilecek ilk kent meydanı olan projede çok katlı olmayan bir ilçe ek hizmet binası inşa edileceğini söyledi.

Emlak Konut GYO tarafından Kuzey Yakası bölgesinde Başakşehir Belediyesine ait inşa edilecek ek hizmet binasında kreş, erkek ve kadınlar için spor salonları, çok amaçlı salon, 4 tane konferans salonu, 470 araç kapasiteli otopark bulunacak.

Alçak katlı inşa edilecek proje 5 blok şeklinde ve 57 bin 790 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılacak.