Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başakşehir Emlak Konut projeleriyle cazibe merkezi haline geliyor

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Başakşehir Emlak Konut tarafından hayata geçirilen projeler ve dev yatırımlar sayesinde cazibe merkezi haline geliyor.

İstanbul’un merkeze en uzak ve en sakin ilçelerinden biri olan Başakşehir Emlak Konut GYO tarafından ilçeye kazandırılan projeler sayesinde hızla gelişmeye devam ediyor. Emlak Konut tarafından hayata kazandırılan planlı ve zengin sosyal imkanlarla donatılmış konut projelerinin yanı sıra Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu gibi dev projelere de komşu olan Başakşehir ilçesi önümüzdeki yıllarda tam bir cazibe merkezi haline gelecek.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformu Emlak Konut GYO tarafından Başakşehir ilçesinde düzenli ve planlı şehirleşmenin adeta birer örneği olan konut projelerinin dışında birçok sosyal proje de hayata geçirildi. İstanbul’un en yeni cazibe merkezinden biri olmaya aday ilçede Emlak Konut tarafından 328 adet sınıf barındıran 10 okul, 5 kreş, 3 sağlık tesisi, cami, eğitim tesisleri de yapıldı.

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ve değerlenen ilçelerinden Başakşehir’in cazibe merkezine dönüşmesini devlet yatırımları da sağlıyor. İlçede Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen konut ve sosyal projeler dışında, hastane, şehir parkı, eğitim kurumları, metro gibi büyük devlet yatırımları da yapıldı.

İlçeye kazandırılan düzenli, sağlam ve zengin sosyal donatılarla donatılmış yeni binalar konut alıcılarını ve yatırımcıları şehrin merkezinden bölgeye doğru yöneltmeye başladı. Bünyesinden barındırdığı yatırımlar sayesinde her geçen gün değerlenen ilçede yeni bir Emlak Konut projesine daha imza atılacak. Şimdi de Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut tarafından Başakşehir ilçesinde belediye ek hizmet binası inşa edilecek. Düzenli şehirleşmenin en güzel örneklerinden biri olan Kuzey Yakası bölgesindeki kent meydanında inşası gerçekleştirilecek belediye ek hizmet binasının meydanın ruhuna uygun, alçak katlı olarak tasarlanması planlanıyor.