Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başakşehir’deki Millet Bahçesi’nin açılışı bir ay içinde yapılacak

Başakşehir’deki Millet Bahçesi bir ay içinde açılacak. Millet Bahçesi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Millet bahçelerinden ilki Başakşehir’de tamamlanmak üzere. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Millet Bahçesi’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla bir ay içinde açılacağını duyurdu.

280 BİN METREKARE BÜYÜKLÜĞE SAHİP

Millet Bahçesi, 280 bin metrekare alana inşa ediliyor. Alanın içinde koku ve kelebek bahçeleri, kendi suyunu bitkilerle temizleyen biyolojik gölet, etkinlik çayırı, piknik alanları, millet kıraathanesi, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunuyor.

İKİTELLİ GİŞELERİNDEKİ TRAFİK SORUNU ORTADAN KALKACAK

Başakşehir Belediyesi olarak hayata geçirilecek olan icraatlar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Kartoğlu, Kuzey Marmara Yolu’nun tamamlanmasıyla büyük araçların Çatalca’dan giriş yapmasıyla beraber İkitelli gişelerinden sonra yaşanan trafik sorununun da ortadan kalkacağını ifade etti. Yenişafak’ta yer alan habere göre; Kartoğlu, aks yollarının tamamlanmasıyla birlikte iki ay içerisinde bütün mahallelerin geçiş güzergahının oluşacağını belirtti.

İLAVE 4 METRO VE 1 TRAMVAY GELECEK

Yasin Kartoğlu, Şamlar ormanı beşinci etapta yer alan Başakşehirlilerin piknik alanını hakkında da bilgi verdi. Kartoğlu, piknik alanının çerisinde 500 bisiklet, paintboll sahası, survival parkuru, 6 kilometrelik yürüyüş parkuru ve otopark yer alacağını ifade etti. Kartoğlu mangal yapmanın yasak olduğunu da hatırlattı.

Başkan Kartoğlu, yapımı devam eden metro hatlarıyla ilgili de konuştu. Kartoğlu, mevcut Başakşehir-Bağcılar-Yenikapı Metro hattına ek olarak yapılacak olan 4 metro ve 1 tramvay hattı ile Başakşehir’in İstanbul’da raylı sistemlerden en çok istifade eden ilçelerden biri olacaklarını söyledi.