Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başkent Emlak Konutları'nda fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO'nun ankara'nın en çok prim yapan bölgelerinden Çankaya'da konumlandıracağı Başkent Emlak Konutları'nda satışlara başlandı.

Emlak Konut GYO, Çankaya’nın Mühye Mahallesi’nde yer alan Başkent Emlak Konutları projesini satışa çıkardı. Toplamda 202 bin metrekare alan üzerinde bin 504 bağımsız bölümden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerinde bin 478 adet konut ile birlikte 26 adet ticaret birim bulunuyor. Başkent Emlak Konutları'nda yer alan dairelerin büyüklükleri ise 70 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Projede ayrıca hak sahiplerine verilecek 492 konut daha yer alıyor.

Yüzde 10 peşinat 15 yıl vade ve 850 TL’den başlayan cazip ödeme koşullarının bulunduğu projede ödemeler ise teslimden sonra başlıyor. Başkent Emlak Konutları projesindeki daire fiyatları ise 396 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Ankara'da örnek gösterilecek bir proje olacak

Başkent Emlak Konutları hakkında görüşlerini dile getiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Ankara’mıza, halen devam etmekte olduğumuz üç gelir paylaşımı projemizle birlikte Emlak Konut markasını ve tecrübesini daha önce taşımıştık. Bugün de, ilk anahtar teslimi projemizi kıymetli Başkentlilere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyorum.

Çağlar boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Başkentimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşuna ve Türk ulusunun bağımsızlığı, egemenliği ve demokrasisine sahip çıkışına hem geçmişte hem de çok yakın bir tarihte tanıklık etmiştir. Bu doğrultuda, biz de, bu şehre ve Emlak Konut markasına yakışan bir proje geliştirebilmek amacıyla, elimizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştık. Ankaralılar için hazırladığımız Başkent Emlak Konutları projemizin her açıdan beklentileri karşılayacağına ve Ankara’da örnek gösterilecek bir proje olacağına inanıyorum" dedi.

İçerisinde okul, ibadethane ve hastaneye de yer verilecek

Sosyal donatılar açısından ve çevre hassasiyeti anlamında da çok zengin bir proje planlamasına sahip olan Başkent Emlak Konutları’nın genelinde temalı çocuk oyun alanları, engelli çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çeşitli hobi alanları, süs havuzları, oturma alanları bulunuyor.

Başkent Emlak Konutları’nda 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte farklı etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, buhar odası, sauna gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı bir sosyal merkez oluşturuluyor.

Bitkisel düzenlemelerle projedeki alanın birçok yerinde peyzaj çalışması ile yeşil ile iç içe bir proje planlandı. Başkent Emlak Konutları’nın sosyal donatı kapsamında 3 adet cami, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet sağlık tesisi ve 48.000 metrekare içerisinde park alanı site sakinlerinin hizmetinde olacak.