Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başkent Emlak Konutları'nda yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Emlak Konut GYO tarafından Çankaya'da yükselen Başkent Emlak Konutları projesi lansmana özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla satışa çıktı.

Satışlarına geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen basın toplantısının ardından başlanan Başkent Emlak Konutları, Çankaya'nın Mühye Mahallesi'nde 202 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Lansmana özel yüzde 10 peşinat ve 15 yıl vade imkanı sunulan projede taksitler teslimden sonra ödenmeye başlanıyor. Aylık 850 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabilen projede bin 478 bağımsız bölüme yer veriliyor. 26 adet ticari birimin de yer aldığı projede alanları 70 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerinde daireler bulunuyor.

Ayrıca hak sahiplerine verilecek 492 konutun daha yer aldığı Başkent Emlak Konutları projesinde 1+1 daireler 395 bin TL ile 510 bin TL arasında, 2+1 daireler 585 bin TL ile 922 bin TL arasında, 3+1 daireler 842 bin TL ile 1 milyon 169 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 95 bin TL ile 1 milyon 267 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çankaya'da yeni bir şehir kuruluyor

Sosyal donatılar açısından ve çevre hassasiyeti anlamında da çok zengin bir proje planlamasına sahip olan Başkent Emlak Konutları’nın genelinde temalı çocuk oyun alanları, engelli çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çeşitli hobi alanları, süs havuzları, oturma alanları bulunuyor.

Başkent Emlak Konutları’nda 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte farklı etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, buhar odası, sauna gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı bir sosyal merkez oluşturuluyor.

Bitkisel düzenlemelerle projedeki alanın birçok yerinde peyzaj çalışması ile yeşil ile iç içe bir proje planlandı. Başkent Emlak Konutları’nın sosyal donatı kapsamında 3 adet cami, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet sağlık tesisi ve 48.000 metrekare içerisinde park alanı site sakinlerinin hizmetinde olacak.