Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başkent Konutları'nda 180 ay vade imkanı

TOKİ Kuruluşu Emlak Konut GYO tarafından Ankara’da hayata geçirilen Başkent Konutları’nda 180 aya varan vade imkanı!

1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri

Proje, Kızılay Meydanına 5,5 km., Turan Güneş ve Doğukent bulvarının kesişim noktasında yer almakta olup, geniş vadiye yönelen apaçık manzara, açık teraslar ve balkonlar ve 1 +1 den 4+1 e kadar farklı daire seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.

Geniş sosyal olanaklar

Başkent Emlak Konut projesinde, 3 Adet Cami, İlkokul, Sağlık Tesisi, Restoran, Kafe, Sosyal Merkez, kapalı Yüzme Havuzu Hobi Odaları, Fitness, Çocuk oyun alanı. Bisiklet Parkuru, alışveriş için ticari birimler ve ticari meydan. Süs havuzları, parklar açık ve kapalı otoparklar. Her daire için kapalı otopark imkanı, açık havaya çıkmadan her daireye ulaşma imkanı ve misafir otoparkları ile değerli müşterilerini bekliyor.

Projede ödeme planları

Projede KDV Dahil Satış Bedelinin Nakden ödenmesi durumunda %15 indirim yapılıyor. KDV Dahil Satış Bedelinin en az %10’nun peşin,%10 konut tesliminde ara ödeme alınması kalan tutara ise 60 aya vade farksız veya %50 peşin olması halinde %7,5 indirim yapılması kalanının 60 ayda %0,50 ile oranlandırılması.

KDV Dahil %15 peşinat ,%15 teslimde ara ödeme kalan tutar ise %0,50 İle 120 ay taksit, ödeme hemen başlar veya %15 peşinat ,%15 teslimde ara ödeme kalan tutar TÜFE ile oranlanarak 120 ay taksit, ödemeler teslimde başlar.

KDV Dahil %5 peşinat, 6.ayda %5 ödeme ,18.ayda %15 lik ödeme, 36.ayda %15’lik ödeme alınır. Teslimden sonra %0,50 oranıyla sabit artan taksit uygulanarak 180 ay vade yapılması

TÜFELİ satışlarda geçerli olmak üzere vadelendirilen tutarlara ise her altı ayda bir (her senenin 1. ve 7. Ayında) Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması,