Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başkent'in en iddialı projesi İnciyaka Ankara'da fiyatlar 449 bin TL'den başlıyor

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ankara’nın en iddialı projesi olan İnciyaka Ankara'da fiyatlar 449 bin TL'den başlıyor.

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ankara’nın en iddialı projesi olan İnciyaka Ankara tanıtılıyor.


Ankara’nın en iddialı projesi olma özelliğine sahip Ankara Mamak’ta sektöre kazandırılan İnciyaka Ankara lanse ediliyor. 200 milyon TL yatırım ile inşa edilen projede cadde mağazaları lansmana özel fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

+1 oda özelliği

276 konut ve 25 ticari üniteden oluşan projede 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan iki farklı konut tipi bulunuyor. 3+1 daireler 163 metrekare, 4+1 daireler ise 180 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası daha planlanıyor.

Ankara’da ‘Yeni Mamak’ dönemi

Çankaya’nın devamı olarak planlanan ve büyük bir değişimle Ankara’nın yeni merkezlerinden biri haline gelecek olan Mamak bölgesi, hayata geçirilen yatırımlar ve markalı projelerle Yeni Mamak olarak nitelendiriliyor.

Fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor

İnciyaka Ankara, Ankara’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden Mamak’ta, lüks daireleri prestijli cadde mağazalarıyla bölgenin sembol projesi olarak hayata geçiyor. Projede fiyatlar ise 449 bin TL’den başlıyor.

Bölgede bir ilke imza atıldı

Mamak’ın dönüşümüne öncü olan ve büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı; İnciyaka Ankara’yı; bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak konumlandırıyor. İnşaat ıdevam eden projede teslimler ise Ağustos 2019'da gerçekleştirilecek.

Ayrıcalıklı sosyal yaşam imkanları ile benzer projelerden ayrılıyor

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor.

İnciyaka Ankara’da her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor.


Akıllı bina konseptine uygun mimari

Lüks ve konforlu detaylara sahip proje, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor.

İnciyaka Ankara’da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.