Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Başkentte ulaşım müjdesi: Ankaray ve yeni metro hattı geliyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara halkına yeni Ankaray ve metro hattı geleceğinin müjdesini paylaştı.

Türkiye genelinde ulaşım ile ilgili önemli projeler yapılmaya devam ediyor. Başkente Ankaray ve yeni bir metro hattı daha geliyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara halkına yepyeni bir müjdeli haber verdi. Başkan Tuna, Ankara ulaşımına Ankaray ve yeni metro hattı geleceğinin müjdesini verdi.

Peki, Ankaray ve yeni metro hattının güzergahları nasıl olacak? Ankara ulaşımında yeni hatların nasıl bir dönüşü olacak? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlası haberimizde…

Ankara’ya yeni bir metro hattı yapılacağının ve Ankaray projesinin hayata geçirileceğinin müjdesini veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara’daki raylı sistemle ulaşımı daha yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Ankaray ve yeni metro hattının güzergahları

Ankaray ve yeni metro hatlarının güzergahları nasıl olacak? İşte cevabı…

Kısa süre içerisinde başkente kazandırılması hedeflenen yeni metro ve Ankaray hattı projelerinin Gar Siteler Kuyubaşı metro hattı, Yeni Etlik Hastanesi’nden Forum Ankara’ya metro hattı, Dikimevi Mamak Ankaray hattı, Söğütözü Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankaray hattı şeklinde sıralanacağı bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

“Raylı sistemlerin yaygınlaşmasıyla birlikte Ankara trafiğinde ciddi rahatlama olacak”

''Yeni ilave metro hatları ve Ankaray'ın uzatılmasıyla ilgili olarak projeler de hükümet programımıza dahil edildi” diyen Başkan Tuna, Ankara’da gelişen ve artan raylı sistemle birlikte Ankara trafiğinin akışında ciddi bir rahatlama olduğunu belirtti.