Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başkentte ulaşım müjdesi: Ankaray ve yeni metro hattı geliyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara halkına yeni Ankaray ve metro hattı geleceğinin müjdesini paylaştı.

Türkiye genelinde ulaşım ile ilgili önemli projeler yapılmaya devam ediyor. Başkente Ankaray ve yeni bir metro hattı daha geliyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara halkına yepyeni bir müjdeli haber verdi. Başkan Tuna, Ankara ulaşımına Ankaray ve yeni metro hattı geleceğinin müjdesini verdi.

Peki, Ankaray ve yeni metro hattının güzergahları nasıl olacak? Ankara ulaşımında yeni hatların nasıl bir dönüşü olacak? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlası haberimizde…

Ankara’ya yeni bir metro hattı yapılacağının ve Ankaray projesinin hayata geçirileceğinin müjdesini veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara’daki raylı sistemle ulaşımı daha yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Ankaray ve yeni metro hattının güzergahları

Ankaray ve yeni metro hatlarının güzergahları nasıl olacak? İşte cevabı…

Kısa süre içerisinde başkente kazandırılması hedeflenen yeni metro ve Ankaray hattı projelerinin Gar Siteler Kuyubaşı metro hattı, Yeni Etlik Hastanesi’nden Forum Ankara’ya metro hattı, Dikimevi Mamak Ankaray hattı, Söğütözü Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankaray hattı şeklinde sıralanacağı bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

“Raylı sistemlerin yaygınlaşmasıyla birlikte Ankara trafiğinde ciddi rahatlama olacak”

''Yeni ilave metro hatları ve Ankaray'ın uzatılmasıyla ilgili olarak projeler de hükümet programımıza dahil edildi” diyen Başkan Tuna, Ankara’da gelişen ve artan raylı sistemle birlikte Ankara trafiğinin akışında ciddi bir rahatlama olduğunu belirtti.