Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos, 4 Mayıs'ta görücüye çıkıyor

Başyazıcı Grubu tarafından Maltepe Dragos'ta inşa edilen Başyapıt Dragos'ta satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Proje, 4 Mayıs'ta lanse edilecek.

Konut yatırımcısının yeni adresi Maltepe Dragos'ta yükselen Başyapıt Dragos projesinde toplam 150 konut ve 8 ticari birime yer veriliyor. 70 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen proje, 25 ve 3 katlı iki bloktan meydana geliyor. Projede alanları 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos projesi 6 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek olan toplantıyla basın mensuplarına tanıtılmaya hazırlanıyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos'ta yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor.

Geniş daireleriyle şehrin merkezinde yüksek standartlar sunan ve özlem duyulan mahalle sıcaklığını vaat eden Başyapıt Dragos'un sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu ve 3 katlı otopark bulunuyor.

Minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika, E-5’e 4 dakika, Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede konumlandırılan projede teslimlerin Ağustos 2018'de başlaması planlanıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.basyapitdragos.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.