Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe'de hayata bulacak olan Başyapıt Dragos projesinin satışlarına başlandı. Projenin teslimlerine Ağustos 2018'de başlanacak.

Başyazıcı Grubu; gıda, besicilik, inşaat, tekstil ve perakende alanlarındaki 60 yıllık birikimini inşaat sektöründe göstermek için ilk adımı attı. Maltepe Dragos'ta hayata geçireceği 25 katlı 2 bloktan meydana gelen Başyapıt Dragos projesi için kolları sıvayan şirket, yatırımcılara 'evden daha fazlasını' vadediyor.

Toplamda 150 konut ve 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 'Daha fazla ev' sloganıyla lanse edilen bBaşyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim getirmesi beklenen Başyapıt Dragos’ta lansmana özel kampanya uygulanıyor.

İstanbul’un aileler için tasarlanan ilk rezidansı Başyapıt Dragos en eski semtlerden biri olan Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, Kartal Adliyesi’ne 10 dakika mesafede yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otopark ve ofis olarak da kullanma imkanı bulunan toplantı salonu bulunuyor. Projenin 2018 Ağustos ayında teslim edilmesi hedefleniyor.