Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos, Maltepe’de inşa ediliyor

Başyazıcı Grubu tarafından butik bir proje olarak tasarlanan ‘Başyapıt Dragos’ Maltepe’de yükseliyor.

32 bin metrekare alanda konumlandırılan ‘Başyapıt Dragos’, 25 ve 3 katlı iki bloktan meydana geliyor. Şehrin merkezinde stresten uzak bir yaşam tarzı sunan bu projedeki dairelerin metrekare fiyatları 6 bin TL ile 8 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

32 bin metrekare inşaat alanına sahip

Kayseri’de gerçekleştirdiği inşaat projelerinde edindiği deneyimleri İstanbul’daki ilk inşaat projesine aktaran Başyazıcı Grubu, ‘Başyapıt Dragos’u satışa çıkardı.

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen 'Başyapıt Dragos'ta ön satış dönemi başladı. 1+1’den 4+1’e kadar uzanan geniş daireleri ve bahçe & çatı dubleksleriyle dikkat çeken ve şehrin merkezinde yüksek standartlar 32 bin metrekare inşaat alanına sahip 'Başyapıt Dragos', yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Ulaşım ağlarına oldukça yakın

Açık yüzme havuzu, havuzbaşı cafe, fitness merkezi, çocuklar için temalı oyun parkları gibi zengin sosyal donatıları bulunan ‘Başyapıt Dragos’; 150 konut ve 8 ticari birime ev sahipliği yapıyor.

Başyapıt Dragos, E-5’e arabayla 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne yürüyerek 1 dakika, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne arabayla 3 dakika, İstanbul Şehir Üniversitesi’ne yürüyerek 5 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi’ne arabayla 3 dakika mesafede yükseliyor.