Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos'ta 2018 teslimli dairelerde 28 bin TL indirim kampanyası

2018 yılında teslimleri yapılacak Başyapıt Dragos projesinde 28 bin TL indirimle konut satın alma imkanı sunuluyor.

Kayseri’nin en köklü inşaat firmalarından biri olan Başyazıcı Grup tarafından İstanbul’da sektöre kazandırılan ilk proje olma özelliğine sahip Başyapıt Dragos projesinde çiftlere özel çok avantajlı bir kampanyaya imza atıldı.

Başyazıcı Grubu tarafından geliştirilen kampanya kapsamında Başyapıt Dragos projesinden konut almak isteyen vatandaşlara özel hem kendileri hem de eşleri için 14 bin TL tutarında konut bedeli üzerinde indirim uygulanacak. Toplam 28 bin TL ile konut yapmayı amaçlayan kampanya 14 Şubat tarihinde kutlanan ‘sevgililer Günü’ne özel olarak çiftler için geliştirildi.

Belirlenen sayıda konut için geçerli kampanyadan 14 Şubat- 19 Şubat 2018 tarihleri arasında faydalanılabilecek.

İstanbul Anadolu Yakasının en gelişkin ve merkezi ilçelerinden bir tanesi olarak dikkat çeken Maltepe’nin Dragos bölgesinde sektöre kazandırılan Başyazıcı Grubu’nun İstanbul’daki ilk konut projesi Başyapıt Dragos’ta çiftlere özel konut bedeli üzerinden 28 bin TL tutarında indirim uygulanıyor.

Temmuz 2018 tarihinde anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi beklenen 150 konutlu butik konseptli projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış farklı konut seçenekleri bulunuyor. Alıcısına sunduğu cazip fiyatlar ve ödeme imkanları ile tercihlerde ilk sıralara yükselen Maltepe’nin prestijli projesi Başyapıt Dragos’tan konut almak isteyenlerin 19 Şubat 2018 tarihine kadar satış ofislerindeki yerini alması gerekiyor.

Çift balına 14 bin TL indirim uygulanan çiftlere özel kampanyadan yaralananlar aynı zamanda projede konut almayı daha kolay hale getirebilmek için başlatılan 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanından da faydalanabiliyor.

Merkezi konumu, sosyal donatıları, cazip ödeme koşulları ve modern mimarisiyle yatırımcıyı ve oturumcuyu cezbetmeyi başarabilen Başyapıt Dragos projesinin dördüncü katlarından itibaren eşsiz bir deniz manzarası da alıcısına sunuluyor.