Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos'ta '60 ay 0 faizle' daire sahibi olma fırsatı

Başyazıcı Grubu 66’ıncı yılına özel Maltepe’de konumlandırdığı Başyapıt Dragos projesinde 60 ay sıfır faiz kampanyasını geliştirdi.

Maltepe’de konumlandırılan Başyapıt Dragos projesi sunduğu sosyal imkanlar ve adalar manzarası ile yepyeni bir yaşam deneyimi vaat ediyor. Başyazıcı Grubu tarafından Maltepe’de hayata geçirilen projede 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası geliştirildi.

Başyazıcı Grup tarafından kampanyaya ilişkin yapılan açıklamaya göre, 60 ay vade imkanı ile yüzde 0 faiz seçeneği sunulan projede teslimler Ağustos 2018’de gerçekleştirilecek.

Metrekare fiyatları 6 bin TL’den başlıyor

Maltepe’nin şehir dokusuna ve doğal yapısına uygun olarak tasarlanan ‘Başyapıt Dragos’ bölgede son dönemin en dikkat çeken projelerinden biri konumunda. Adalar manzarası, 6 bin TL’den başlayan metrekare fiyatları ve bölgenin İstanbul’un yükselen değeri olması nedeniyle her geçen gün artan değeri ‘Başyapıt Dragos’u bölgenin önemli yatırımlarından biri haline getiriyor.

Ulaşım olanaklarına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Başyapıt Dragos, E-5’e araçla 2 dakika, minibüs caddesine yürüyerek 1 dakika, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne yürüyerek 1 dakika araçla 3 dakika, İstanbul Şehir Üniversitesi’ne yürüyerek 5 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi’ne araçla 3 dakika mesafede bulunuyor.

Bu projenin geçmişi neredeyse bir asra dayanan Başyazıcı Grubu için bir referans proje olduğunun altını çizen Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Başyazıcıoğlu yaptığı açıklamada, “Başyazıcı Grubu olarak insan yaşamına duyduğumuz saygıyı doğayla bütünleştirdiğimiz bu çalışmamızda öncelikle farklı temalı bir yaşam merkezi oluşturmak istedik. Dolayısıyla hayata geçirdiğimiz projemizde nitelikli yaşam alanlarının çevreyle uyumlu olmasına ve bulunduğumuz bölgeye değer katmasına özen gösteriyoruz. 66’ıncı yılını kutladığımız grubumuzun tecrübesini tüm İstanbullularla paylaşmak için ‘Başyapıt Dragos’a özel bir kampanya hazırladık. Kampanya çerçevesinde finansmanını tamamen öz kaynaklarımızla sağladığımız kredi sisteminden yararlanacak yatırımcılardan 60 ay boyunca faiz almayacağız. Dragos bölgesinin incisi olarak gördüğümüz projemizin teslimine de söz verdiğimiz gibi Ağustos 2018’de başlayacağız” dedi.

Başyapıt Dragos ile sadece yeni bir yaşam alanı inşa etmediklerini aynı zamanda gelecek kuşaklara da bırakılacak bir yaşam tarzı hayata geçirdiklerini belirten Başyazıcıoğlu, “Dragos bölgesinin sembol yapılarından birisi olarak gördüğümüz projemizi çevreye saygılı bölgeye yakışan şık bir yapı olarak hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Çalışmalar hızla devam ediyor

Butik bir proje olarak 32 bin metrekare inşaat alanında tasarlanan ‘Başyapıt Dragos’, İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan ‘Maltepe Dragos’ta hayata geçiyor. 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşan proje, hem şehrin merkezinde hem de şehrin stresinden uzak butik yapısıyla dikkat çekiyor.

Sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken Başyapıt Dragos’ta; marketten kuaföre, restoranlardan kafeye kadar gün içinde ihtiyaç olabilecek tüm mağazaların bir arada bulunduğu 8 mağazalık butik bir çarşı, sadece ‘Başyapıt Dragos’, sakinlerinin kullanımına açık yüzme havuzu, sporu zevke dönüştüren dev fitness alanı ve saunası, çocuklara özel çocuk parkı ve oyun alanları bulunuyor.

150 konut, 8 ticari üniteye ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri, bahçe, ara kat ve çatı dubleksleri bulunuyor. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kolay kullanım odaklı yaşam alanları imkânı sunan ‘Başyapıt Dragos, yatırımcısına değer katıyor.

Rezidans yönetiminin profesyonel bir yönetim firması tarafından sağlanacağı ‘Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. Tüm sakinlerinin mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesi için tasarlanan dairelerin mimarisinde gösterilen özen ön plana çıkıyor.