Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos’ta metrekare fiyatları 6 bin TL’den başlıyor

Başyazıcı Grubu imzasıyla İstanbul Maltepe’de konumlandırılan Başyapıt Dragos’ta dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin TL’den başlıyor.

70 milyon TL yatırımla 32 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Başyapıt Dragos projesi, İstanbul’un en eski semtlerinden olan Maltepe’de yükseliyor.

Ön talep sürecinin devam ettiği proje, 3 ve 25 katlı iki bloktan meydana geliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatları ise 6 bin TL’den başlayarak 8 bin 500 TL’ye kadar artıyor.

Sosyal olanaklarıyla dikkatleri üzerine toplayan Başyapıt Dragos’ta kuaför, restoran, market, kafe ve gün içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmek için 8 mağazalık butik bir çarşı bulunuyor.

Ağustos 2018’de teslim edilecek

Başyapıt Dragos sakinleri için açık yüzme havuzu, fitness alanı, çocuklara özel oyun alanı ve park gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ve çatı dublekslerinin yanı sıra projede 150 konut, 8 ticari ünite bulunuyor. Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. Başyapıt Dragos projesinin Ağustos 2018’de teslim edileceği açıklandı.