Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos’un ön satışları başladı

Şehir merkezi içinde bulunan ve huzurlu bir yaşam sunan Başyapıt Dragos, 3 ve 25 katlı iki bloktan oluşuyor. Başyapıt Dragos’un Ağustos 2018’de teslim edilmesi bekleniyor

Özlem duyulan mahalle sıcaklığını tekrar canlandıran ve geniş daireleriyle konforlu bir yaşam tarzı sunan projenin ön satışları geçtiğimiz günlerde başladı. Yaklaşık 32 bin metrekare inşaat alanına sahip bu proje yüksek kazanç imkanı sağlıyor.

Her ayrıntısında rahatlığı hedefleyen “Başyapıt Dragos” 3 ve 25 katlı iki blok halinde inşa ediliyor. Gerek şehir merkezinde gerekse de şehrin gürültüsünden uzak kalan bu projenin metrekare fiyatları 6 bin ile 8 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Konutlar Ağustos 2018’de tamamlanacak

Çocuklar için oyun temalı parklar, dükkanlar ve sosyal olanakları bünyesinde barındıran Başyapıt Dragos, 3 katlı otopark, yüzme havuzu, fitness salonu ile birlikte Ağustos 2018 tarihinde teslim edilecek.

Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkânı sunan‘Başyapıt Dragos, yatırımcısına ayrıcalıklı imkânlar vaat ediyor. 150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Başyapıt Dragos daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor.

Bulunduğu konum itibarıyla şehrin yakınında bulunan sosyal alanlarıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam tarzı vaad eden Başyapıt Dragos, E-5’e 4 dakika, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika ve Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede bulunuyor.