Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos'un satışlarına 15 Ocak'ta başlanacak

Başyazıcı Grup imzasıyla İstanbul Maltepe'de yükselen Başyapıt Dragos projesinin satışlarına 15 Ocak'ta başlanacak. Projedeki dairelerin fiyatları henüz açıklanmadı.

İstanbul'un Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Başyapıt Dragos satışa çıkmak için gün sayıyor. Toplamda 141 konutun yer alacağı projede teslimler Aralık 2018'de başlayacak. Yatırımcısına yüksek prim vadeden projenin satışları 15 Ocak'ta başlayacak.

Daire büyüklüklerinin, fiyatların ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Başyapıt Dragos projesinde daire tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 26 katlı tek bloktan meydana gelen Başyapıt Dragos projesinde dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer verildi. 31 bin 202 metrekare inşaat alanına sahip olan proje deniz ve Adalar manzarasına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Dap Dalga Kule'nin hemen yanında yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, kafe, fitness salonu, sauna, dinlenme salonu ve peyzaj alanları bulunuyor.