Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyapıt Dragos'un teslimlerine Ağustos 2018'de başlanacak

Başyazıcı Grubu'nun İstanbul'daki ilk projesi olarak Maltepe'de inşa edilen Başyapıt Dragos'ta ön satışlara başlandı. Projede teslimler Ağustos 2018'de başlayacak.

Başyapıt Dragos, 70 milyon TL'lik yatırımla İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Maltepe Dragos'ta hayata geçiriliyor. Yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunan proje, 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşuyor. Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos projesinde dairelerin metrekare fiyatları 6 bin ve 8 bin 500 TL arasında değişiyor.

Geniş daireleriyle şehrin merkezinde yüksek standartlar sunan ve özlem duyulan mahalle sıcaklığını vaat eden Başyapıt Dragos'ta teslimlerin Ağustos 2018'de başlaması planlanıyor. 32 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede toplam 150 konut ve 8 ticari birim yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 82 metrekare ile 289 metrekare arasınnda değiştiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu ve 3 katlı otoparkın yer aldığı Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika, E-5’e 4 dakika, Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede yükseliyor.