Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Başyazıcı Grubu, Başyapıt Dragos ile İstanbul'a adım atıyor

Kayseri'nin ilk yaşam merkezi olan Mix Kayseri projesini hayata geçiren Başyazıcı Grubu, İstanbul'da 70 milyon TL yatırımla Başyapı Dragos'u inşa ediyor.

Kayseri’de gıda, tekstil, inşaat, turizm, enerji ve perakende gibi pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren 63 yıllık Başyazıcı Grubu, Türkiye’nin ekonomik ve siyasi istikrarına duyduğu inanç ve güvenden aldığı cesaretle yatırım hedeflerini büyüttü. Anadolu’da ekonomik, sosyal ve kültürel hayata yaptığı katkılardan sonra ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Başyazıcı Grubu gıda ve inşaat sektörlerinde başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlere de açılıyor.

Grup, bir yandan inşaat alanında 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek olan butik projesi Başyapıt Dragos’u inşa ederken bir yandan da gıda sektöründe helal et ürünleriyle Anadolu’dan sonra İstanbul pazarında da yer alıyor.

Küresel standartlarda ürün ve hizmet sunduklarını belirten Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Başyazıcıoğlu, “Anadolu’da ticaretin simge merkezlerinden biri olan ve iş dünyasının nabzını tutan Kayseri’de yaklaşık 60 senedir istihdam ve katma değer sağlıyoruz. İstanbul pazarında gıda ve inşaat sektöründe hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlar ve satış kanalları ile burada var olan iş hacmimizi büyüterek yola devam edeceğiz” dedi.

Başyapıt Dragos, Maltepe'de yükseliyor

Başyazıcı Grubu; bir yandan da Kayseri’de gerçekleştirdiği AVM, otel gibi projelerle kazandığı inşaat deneyimlerini İstanbul’da hayata geçireceği nitelikli konut projeleri ile yatırımcılara sunacak.

İstanbul’daki ilk konut projesini Maltepe’de ‘Başyapıt Dragos’ adıyla hayata geçirecek olan Başyazıcı Grubu, residence projesiyle çocuklu aileler için geniş, ferah daireler ve özenli sosyal donatı alanları sunacak.