Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Batışehir'de 0,79 faiz oranıyla 240 ay vadeli satışlar başladı

Ege Yapı imzasıyla TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlandırılan Batışehir'den 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olmak mümkün.

Ege Yapı, Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan 'Güçlü Türkiye için birlik vakti' kampanyasına dahil oldu. 31 Mart'a kadar sürecek kampanya kapsamında, Batışehir projesi satışlarında 240 ay vade için sadece 0,79 kredi oranı uyguluyor. Tapuların hemen verildiği projede her bütçeye uygun farklı ödeme planları da sunuyor. Bu kapsamda herkese göre ev ve ofis tipi bulunan Batışehir’de Ege Yapı Finansman Modeli çerçevesinde düşük peşinat ve ara ödeme ile 60 ay sıfır faiz fırsatı gibi özel ödeme avantajları yer alıyor.

Ege Yapı, stüdyodan 5+1 dublekslere kadar hemen teslim daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran ödüllü projesi Batışehir’de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Bu ödeme planlarına ek olarak, 0,45 kredi oranıyla 120 ay vade imkanı da sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında koşu parkurları, açık-kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, geniş peyzaj alanları bulunan projede fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor.