Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Batışehir'de aylık taksitler 2 bin 240 TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir'de başlatılan kampanya kapsamında; projeden hiç peşinatsız konut sahibi olmak mümkün.

Ege Yapı, hemen teslim satışlarına devam ettiği Batışehir projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Batışehir’den konut sahibi olmak isteyenlere, hiç peşinat ödemeden ayda 2 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev satın alma fırsatı sunuluyor. 108 bin metrekare peyzaj alana ve stüdyodan 5+1 dublekslere kadar daire seçeneklerine sahip olan proje; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındırıyor.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Kendi semtine adını veren Batışehir’de, dileyenlerin misafirlerini ağırlayabileceği dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, restoranlardan özel okula kadar pek çok ayrıcalık yatırımcıları bekliyor. 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1.500 metrekare çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı saha ve bisiklet yollarının yer aldığı Batışehir projesi yeni açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren dev metro hattı üzerinde yer alıyor.