Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Batışehir'de Ramazan ayına özel kampanya

Hemen teslim satışlarına devam edilen Batışehir'den daire sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayına özel yüzde 20 peşinat ve 120 taksit seçenekleri sunuluyor.

EgeYapı Group imzasıyla Bağcılar'da yükselen Batışehir projesinde son daireler sahiplerini bekliyor. Toplamda 3 bin 189 dairenin yer aldığı Batışehir'de satışlar hemen teslim avantajı ve uygun öceme koşullarıyla devam ediyor. Ramazan ayına özel hazırladığı kampanya ile Batışehir'deki satışlarına hızlandırmak isteyen EgeYapı Group, projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vade fırsatı sunuyor. Banka kredisiz 120 ay vade için faiz oranı 0,79 olarak belirlenirken, 60 aya kadar sıfır faiz imkanı da sunuluyor.

Daire fiyatları 325 bin TL'den başlıyor

818 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde konumlandırılan Batışehir'de büyüklükleri 76 metrekare ile 359 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olarak hayata geçirilen projede daire fiyatları 325 bin TL'den başlıyor.

"Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ve "Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi" seçilen Batışehir'de konut ve rezidansların yanı sıra bir şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, açık hava çarşısı, spor salonları ve 100 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.