Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Batışehir'de yüzde 20 peşinatla 120 ay taksit fırsatı başladı

Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olarak hayata geçirilen Batışehir'de son daireler hemen teslim fırsatı ve kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor.

EgeYapı Group'un satışa çıktığı günden bu yana yüzde 50'den fazla prim yapan projesi Batışehir'de sınırlı sayıdaki stok dairelerin satışları devam ediliyor. Toplamda 3 bin 189 dairenin yer aldığı projede stüdyodan 5+1 dublekse kadar birçok farklı alternatif sunuluyor.

Daire büyüklüklerinin 76 metrekare ile 359 metrekare arasında farklılık gösterdiği Batışehir'de daire fiyatları ise 325 bin TL ile 2 milyon 393 bin TL arasında değişiyor. 700 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Batışehir'de sahiplerini bekleyen son daireler için başlatılan kampanya kapsamında yüzde 20 peşin, geri kalanı 0.79 faiz üzerinden 120 ay taksitle ya da yüzde 30 peşin, yüzde 20 ara ödeme, yüzde 50'si ise 0.79 faiz oranıyla 120 ay vade seçeneği sunuluyor.

Konut ve rezidans alanları ile ticari ünitelerin yanı sıra bir şehir otelini de bünyesinde bulunduran Batışehir projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, araç şarj istasyonları, spor sahaları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, golf alanı, güneşlenme terası, sauna, tenis kortu ve Türk hamamı bulunuyor.