Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Bayram boyunca köprüler ve otoyollar ücretsiz!

2018 yılı Ramazan Bayramı süresince arife günleri de dahil olmak üzere köprüler ve otoyollar ücretsiz hizmet verecek.

Türkiye genelinde 2018 yılı Ramazan Bayramı süresince arife günü de dahil olmak üzere köprüler ve otoyollar ücretsiz olacak. 14 Haziran tarihinde start alacak ücretsiz geçişler 18 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek.

2018 yılı Ramazan Bayramı köprü ve otoyol geçişleri hakkında açıklamalarda bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, arife günü dahil bayramda otoyol ve köprülerin tamamen ücretsiz olacağını açıkladı.

Ramazan Bayramı tatili süresince, “yap-işlet-devret” modeliyle yapılanlar hariç Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından işletilen otoyollarla köprülerin ücretsiz olacağını ifade eden Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan, uygulamanın 18 Haziran Pazartesi günü saat 07.00’a kadar devam edeceğini halka duyurdu.

Vatandaşların Türkiye’nin dört bir yanındaki ailelerine ve yakınlarına yurdun dört bir yanındaki havalimanları, YHT’ler (Yüksek Hızlı Tren) ve bölünmüş yollar ile ulaşmalarını amaç edindiklerini ifade eden Bakan Arslan konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızdan tek bir isteğimiz var. Her zaman uymamız gereken trafik kurallarına bayram gibi yoğun zamanlarda daha özen göstersinler, kimsenin bayramını acıya dönüştürmesinler. Bu vesileyle kazasız, belasız günler diliyor, herkesin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum."