Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bellagente içmimarları bir araya getiriyor

Bellagente, 27 Şubat’ta içmimarlarla bir araya geliyor. UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yer alacak olan marka, yenilikçi ürünlerini tanıtacak.

Sektörünün lideri Bal Orman Ürünleri’nin bir markası olan Bellagente, 27 Şubat’ta Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olarak kabul edilen UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini içmimarlar ile buluşturacak.

Fuar kapsamında ‘1’inci Salon 66 Numara’lı standında TMMOB İçmimarlar Odası İzmir, Ankara ve İstanbul üyeleri ile bir araya gelecek olan Bellagente, ürün tanıtımı ve stand gezisi gerçekleştirecek.

KÖR AGOP MEYHANESİ SINCE 1938’de akşam yemeği düzenleyecek olan Bellagente, içmimarlar ile bir araya gelecek. Böylece Bellagente; İnce Doğal Taş, Kenar Bandı, Esnek Beton, DIY Kendinden Yapışkanlı Ürünler, Ağaç Mozaik, Transstone, Transstone Değerli Taş, Plasmer, Fiberglas, Eskitme Ahşap, Free Wall, Leather Wall gibi farklı renk ve ebatlardaki ürünlerini Türkiye’nin önde gelen içmimarları ile buluşturacak.

MEKANA DEĞER KATAN MARKA

Bellagente, “Innovation For Your Home” sloganı ile yenilikçi ürünlerini mimar ve içmimarlara, dekorasyon firmalarına ve özgün dokunuşlarıyla hayatlarına ve yaşadığı mekâna değer katmak isteyenlere ürünlerini sunuyor.

İtalyan filolojisinde "Genç ve Güzel İnsanların Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Topluluk" anlamına gelen Bellagente, bunu kendisine felsefe edinip, genç ve dinamik ekibi ile günün gereksinimlerine karşılık verme ve kendisi gibi güzeli öne çıkarma çabasına giren bir firma.

Bir yapı malzemesinden öte mutlu deneyimler satmayı kendine hedef haline getiren Bellagente, “Duvarında Güzel; Doğa da Güzel” düşüncesinden ilham alıyor. Bellagente, “Happinness is Handmade” sloganı ile el yapımı doğal ürünlerden özgün tasarımlar edinen ve yeni nesil Kendin Yap (DIY) kültürüne sahip müşterilerine kendi otantik mekanlarını tasarlama fırsatlarını sunuyor.

TASARIMLA SANATIN GÜCÜNÜ BİR ARAYA GETİRİYOR

Tasarımla sanatın gücünün bir araya getirilerek üretildiği, günün istek ve koşullarını yansıtan, farklı, doğal, montaj kolaylığı ve üstünlüğü sağlayan, inovatif ve yeniyi arayan kimliğinden ilhamla yenilikçi koleksiyonlarını marka aidiyeti oluşturabilme arzusuyla kullanıcılarına ulaştırma isteği Bellagente’nin temel amaçları arasında yer alıyor.

Zamanın kıymetini çok iyi bilen Bellagente, üretim aşamasından tasarım ve uygulama aşamalarına kadar sağladığı kolaylıklar, avantajlar ve üstünlükler ile kullanıcılarına farklılıklar sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleriyle, kullanıcılarına mutlu deneyimler yaşamalarını sağlamak üzere sürekli çalışmaya da devam ediyor.